Doprava a dodanie

Doprava

Ak hodnota nákupu presiahne 500 € (vrátane DPH) máte dopravu zdarma na území celej Slovenskej republiky. Pri nižších nákupoch sú náklady na dopravu len 50 € po celom Slovensku.

Proces prepravy je realizovaný kuriérom pomocou nákladného auta vybaveného ručným paletovým vozíkom. To zaručuje optimálne pohodlie pre našich zákazníkov a zmierňuje akékoľvek obavy, ktoré môžu mať v súvislosti s manipuláciou.

Čo sa týka dopravy, šofér zabezpečí doručenie vami objednanej dlažby pokiaľ to prístupová cesta dovolí. V prípadoch, keď prístupová cesta nevyhovuje, vodič zloží objednávku na najbližšom realizovateľnom mieste. Je dôležité mať na pamäti, že vodič nie je povinný vynášať tovar na poschodie ani poskytovať žiadne ďalšie manipulačné služby.

Nezabudnite si zásielku pri preberaní skontrolovať. V prípade poškodenia je potrebné s vodičom spísať škodový protokol a vyhotoviť fotografické záznamy. Všetky podrobnosti a konkrétne postupy nájdete v našom reklamačnom poriadku.

Dodanie

TOVAR JE NA LOKÁLNOM SKLADE

Pokiaľ je vami zakúpený tovar na lokálnom sklade v Michalovciach, viete ho odobrať osobne už ten istý alebo nasledujúci pracovný deň. Po dohode vieme vydať tovar aj počas víkendov a sviatkov.

V prípade doručenia prepravnou službou expedujeme tovar na ďalší pracovný deň po objednaní (v prípade dohody to môže byť aj neskôr). Doručenie na vami zvolenú adresu býva najneskôr do 2 až 3 pracovných dní s výnimkou neočakávaných situácii na cestách.

aktuálnom stave/polohe vašej objednávky vás bude v prípade potreby informovať náš logista buď telefonicky alebo mailom.

V deň doručenia vašej objednávky vás približne 1 hodinu vopred bude telefonicky kontaktovať šofér prepravnej spoločnosti.

TOVAR JE NA CENTRÁLNOM SKLADE

Štandardne sa doba dodania pohybuje do 10 pracovných dní od zadania objednávky.

V prípade žeby tovar nebol vyrobený budeme vás ihneď informovať o najbližšom dátume produkcie a následnej dobe dodania k vám domov.

Všetok tovar vieme vydať až po uhradení plnej sumy.

Palety sú súčasťou balenia a nemusíte ich vracať.

Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Radi Vám pomôžeme na tel. čísle +421 907 603 292, alebo nám pošlite email na info@goliatgres.sk

Návrat hore